Oto foto dla Ciebie

Gwarancja satysfakcji

O mnie

Nazywam się Piotr Sadowski i zainteresowałem się fotografią całkiem niedawno, ale za to bardzo intensywnie. Powierzone mi zlecenia realizuję z pasją, cierpliwością i zaangażowaniem. Staram się bezpośrednio i rzetelnie komunikować, oczekując tego samego od swoich klientów.

Po setkach godzin studiowania książek, artykułów, filmów, wykonaniu wielu tysięcy zdjęć dostrzegłem że najważniejsze u dobrego fotografa wbrew pozorom nie są sprzęt, wieloletnie doświadczenie czy też wykształcenie fotograficzne, lecz zrozumienie potrzeb klienta, otwartość oraz ciągłe doskonalenie się.

Wychodząc temu na przeciw postanowiłem realizować swoje usługi w oparciu o gwarancję satysfakcji, czyli regułę, według której jeśli nie spodoba się Państwu moja praca nie wezmę za nią pieniędzy.

Na początek zachęcam do zapoznania się z moim portfolio. Państwa ocena mojego sposobu tworzenia ujęć odpowie na najważniejsze dla Was pytanie – czy prezentowany przez mnie styl cieszy Wasze oczy. Mam ogromną nadzieję, że odpowiedź będzie pozytywna. Zapraszam serdecznie!