Oto foto dla Ciebie

Gwarancja satysfakcji

Cennik usług

Cennik sesji ślubnych

Z uwagi na istotność wydarzenia reportaże ślubne realizuję wspólnie z kolegą fotografem Danielem. Pozwala nam to na większą szansę uchwycenia Waszych najwspanialszych momentów, a ostatecznie lepszą jakość przekazanych Państwu zdjęć. Pomimo, iż pracujemy z dodatkowym sprzętem (aparaty, karty pamięci, obiektywy, lampy) podejście dwuosobowe do takiego reportażu dodatkowo minimalizuje skutki niekorzystnych sytuacji losowych (np. niedyspozycje sprzętu czy osób).

Swoją pracę podczas ślubu realizujemy w konwencji reporterskiej, czyli staramy się być jak najmniej widoczni. Ponadto zdjęcia staramy się robić aparatem, a nie komputerem i myszką stąd wszystkie zdjęcia mają rzeczywisty charakter, odzwierciedlający klimat danej chwili. Obaj posiadamy świadectwa ukończenia kursu fotografii liturgicznej ważne i honorowane na terenie całego kraju.

Prace Daniela można znaleźć tutaj.

Naszą dostępność dla Państwa można znaleźć tutaj.

Zapraszamy Serdecznie do współpracy.

Daniel i Piotr

Reportaż ze ślubu może obejmować m.in. ceremonię zaślubin, przygotowania, sesję plenerową, wesele, błogosławieństwo, życzenia – zakres do swobodnego ustalenia zależnie od potrzeb i harmonogramu Młodej Pary.

Dostępność usług ślubnych znajdą Państwo tutaj.

Cennik pozostałych usług

Proszę o kontakt w celu indywidualnych ustaleń.

Uwagi do cennika

  1. Niniejsze ceny i usługi nie stanowią oferty w myśl KC, a są jedynie zaproszeniem do kontaktu i sfinalizowania zakresu potencjalnej umowy.
  2. Ceny obowiązują na terenie Trójmiasta, a dla pozostałych lokalizacji są do indywidualnego ustalenia.
  3. Jeśli interesuje Państwa usługa nieujęta w cenniku lub też zmiana zakresu – zapraszam do kontaktu – zakres i warunki do indywidualnego ustalenia.