Oto foto dla Ciebie

Gwarancja satysfakcji

Regulamin strony

  1. Strona www.oto-foto.pl korzysta z mechanizmu cookies (ciasteczek). W przypadku blokady mechanizmu cookies ze strony przeglądarki strona może działać niepoprawnie.
  2. Strona służy promocji usług fotograficznych oferowanych przez jej właściciela.
  3. Właściciel strony poprzez ninejszą stronę nie gromadzi, ani nie przetwarza żadnych danych osobowych, a tym bardziej nie wykorzystuje takich danych w celach marketingowych, ani promocyjnych.
  4. Wszystkie fotografie przedstawione na tej stronie zostały wykonane przez jej właściciela za zgodą osób na nich umieszczonych lub ew. zgodą opiekunów prawnych (w przypadku dzieci).
  5. Zgoda na umieszczenie zdjęcia może być wycofana w dowolnym momencie. Wówczas właściciel strony niezwłocznie usunie wskazane zdjęcie.
  6. Żadna z fotografii przedstawionych na tej stronie nie była poddana procesowi retuszowania, ani jakiejkolwiek edycji w programach graficznych. Oczywistym wyjątkiem jest procesowanie przez aparat w momencie tworzenia zdjęcia, czyli zastosowanie ustawień takich jak tryb czarno-biały, balans bieli itp. Oprócz tego prezentowane zdjęcia są oznaczone znakiem wodnym oraz zmniejszone (skompresowane), stąd ich jakość jest niższa od końcowych produktów dostarczanych do klienta.
  7. Strona jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób akceptujących niniejszy regulamin. Pozostałe osoby proszone są o jej opuszczenie.